Zostań Ambasadorem

Zostań #AmbasadoremPolskiNaRowerze

Zależy Ci na promocji Twojego regionu, mieszkasz niedaleko ciekawych szlaków rowerowych?

Fundacja „Polska na rowerze” poszukuje #AmbasadorówPolskiNaRowerze, czyli szlaków rowerowych w Polsce. Na czym to polega? Poniżej znajdziesz wszelkie szczegóły dotyczące tej funkcji. Zanim jednak przejdziemy do konkretów. W paru zdaniach opiszę o co chodzi 👇

Fundacja powstała po to, aby zebrać w jednym miejscu najciekawsze, najfajniejsze i najbardziej niezwykłe oficjalne szlaki czy trasy rowerowe w Polsce. Następnie promować je na arenie polskiej i międzynarodowej. Mam jednak pełną świadomość, że sam bez zaangażowania się innych osób czy instytucji w całej Polsce, jest to zadanie prawie niemożliwe. Ja bardzo lubię zadania z pozoru niemożliwe do wykonania, dlatego właśnie zrodził się pomysł znalezienia #AmbasadorówPolskiNaRowerze. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne, instytucje publiczne czy organizacje pozarządowe.

Kogo szukamy?

✔ jesteś zapalonym rowerzystą, pasjonatem  podróżowania na rowerze*
✔ mieszkasz w okolicy, którą bardzo chcesz wypromować na skalę Polski i zagranicy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Twojej gminie, powiecie czy województwie*
✔ w Twojej okolicy znajdują się atrakcyjne OFICJALNE szlaki rowerowe (oficjalne to znaczy: oznakowane, opisane, wytyczone przez: gminę, powiat, województwo, PTTK czy inną instytucję/organizację*
✔ jesteś pracownikiem urzędu, organizacji czy instytucji która nadzoruje szlaki rowerowe? To świetnie! Zapraszamy do współpracy 🙂 – WARUNEK TEN JEST WARTOŚCIĄ DODANĄ, NIEKONIECZNĄ. Jeśli nie jesteś to nie szkodzi.
✔ systematycznie jeździsz po szlakach rowerowych swojej okolicy*
✔ potrafisz robić zdjęcia smartfonem*

* – wymagania obowiązkowe

Jakie są obowiązki #AmbasadoraPolskiNaRowerze ?

✔ informowanie nas o aktualnościach na szlakach oraz działaniach rowerowych w okolicy
✔ jeżdżenie rowerem po swojej okolicy oraz podsyłanie nam zdjęć ze szlaku (kilka razy na miesiąc)
✔ jeśli w naszej bazie nie ma szlaków Twojej okolicy, poprosimy Cię o wsparcie w stworzeniu opisu i zdobyciu zdjęć

Co otrzymasz w zamian?

Na początek możemy zaoferować współpracę wolontaryjną, czyli bez wynagrodzenia. Z każdym ambasadorem podpiszemy umowę wolontaryjną. Każdy Ambasador otrzyma od nas pakiet gadżetów oraz koszulkę Fundacji „Polska na rowerze” (taką jak mam na zdjęciu).

Jeśli będziemy organizować rajd czy wyjazd po Twojej okolicy, poprosimy Cię o bycie przewodnikiem naszych wyjazdów – odpłatnie.

Zainteresowany/a?

Jeśli spodobał Ci się pomysł zostania #AmbasadoremPolskiNaRowerze skontaktuj się z nami drogą mailową i prześlij nam następujące informacje:

✔ Tytuł: Ambasador Polski na rowerze
✔ Treść maila: Napisz nam swoje:
– Imię i Nazwisko,
– datę urodzenia,
– telefon kontaktowy
– kilka słów o sobie
– jakie szlaki masz w swojej okolicy
✔ Załącznik: prześlij nam kilka zdjęć z tych szlaków

Wszystko to wyślij nam na adres: poland.on.bike@gmail.com

Bardzo dziękuję za Twój poświęcony czas i zapraszam do współpracy!

Marcin Kozioł | Fundacja „Polska na rowerze”

Skip to content